Antopol. Młody kierowca chryslera potrącił pieszego. Horror pod Radomskiem

i

Autor: Policja /KWP Łódź /archiwum, zdjęcie ilustracyjne

Antopol. Młody kierowca chryslera potrącił pieszego. Horror pod Radomskiem

2022-02-28 10:27

Tragiczny wypadek w miejscowości Antopol w gminie Kodrąb (woj. łódzkie) miał miejsce w niedzielę, 27.02.2022 r. 22-letni kierowca chryslera potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wszedł wprost pod nadjeżdżające auto. 40-latek poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek na drodze krajowej K-42 w miejscowości Antopol (27.02) miał miejsce przed godziną 22:00. Policjanci, którzy pracowali na miejscu, ustalili wstępnie, że 22-letni kierujący chryslerem jadąc w kierunku Radomska, na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wszedł wprost pod nadjeżdżające auto. 40-letni mieszkaniec gminy Kodrąb poniósł śmierć na miejscu. Kierujący chryslerem to mieszkaniec gminy Masłowice. Mężczyzna był trzeźwy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Łask. Śmierć kobiety w dachującym na S8 aucie. Co tam się stało?

Ogromna fala pomocy dla Ukrainy. Tony darów wyjadą z Warszawy

Funkcjonariusze, wyjaśniając okoliczności wypadku na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny, przesłuchali świadków oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Zgodnie z poleceniem prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w prosektorium a pojazd trafił na strzeżony parking.

Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?