Babczów. 18-latek rozbił się z kolegami na słupie. Nie miał prawka...

2021-09-20 7:55
Babczów. 18-latek rozbił się z kolegami na słupie. Nie miał prawka...
Autor: Policja /KWP Łódź

Groźny wypadek w Babczowie niedaleko Radomska miał miejsce trzy dni temu (17.09.2021 r.). 18-latek rozbił auto na słupie. Dwoje pasażerów trafiło do szpitala.

Wypadek w Babczowie (gm. Kobiele Wielkie) miał miejsce w miniony piątek (17.09) około godziny 20:00. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Kodrąb, kierując pożyczonym autem, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup energetyczny. - W lagunie oprócz kierowcy znajdowały się jeszcze trzy osoby w wieku od 19 do 24 lat, które kilka minut wcześniej wsiadły do auta. Wszyscy są mieszkańcami powiatu radomszczańskiego. Medycy wezwani na miejsce zadecydowali, że dwoje pasażerów wymaga hospitalizacji, zostali przewiezieni do szpitala - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Kierujący laguną był trzeźwy. Nieodpowiedzialnemu nastolatkowi grozi kara do 3 lat więzienia, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami.

ZOBACZ TEŻ: Jechał koparką pijany jak bela i podniesioną "łyżką" zrywał kable

19-latek po A4 zasuwał prawie 230 km/h
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE