Będków. Z punto została MIAZGA. Rozpędzona osobówka wpadła wprost pod tira! [FOTO]

2020-11-17 16:28
Będków. Z punto została MIAZGA. Rozpędzona osobówka wpadła wprost pod tira! [FOTO]
Autor: KPP Pajęczno

Tragedia w Będkowie (Łódzkie), kierowca nie zapanował nad kierowanym przez siebie fiatem i wjechał wprost pod tira. Niewielka osobówka została kompletnie zdewastowana, a kierujący nią 56-latek zginął na miejscu. Jak doszło do tego makabrycznego wypadku?

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 16 listopada. Było przed 15.00, gdy na drodze w gminie Rząśnia zderzyły się czołowo tor z osobówką.

- Jak wynika z wstępnych ustaleń 56-letni kierujący fiatem punto, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na pas dla przeciwnego kierunku i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym  dafem z naczepą. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń – wyjaśniają policjanci z KPP w Pajęcznie.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>> Brudzice: Kobieta RZUCIŁA SIĘ do płonącej stodoły! Ratowała dobytek. We wsi grasuje podpalacz [FOTO]

Policjanci podczas szczegółowych oględzin miejsca wypadku zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Jednocześnie mundurowi apelują o dostosowanie prędkości i techniki jazdy do zmieniających się warunków atmosferycznych !

Pomagają rodzinie, która straciła dom w wybuchu