Bełchatów: Kobieta wypadła z okna na III piętrze szpitala. Pacjentka NIE ŻYJE [AUDIO]

2020-11-27 13:05
Bełchatów: Kobieta wypadła z okna na III piętrze szpitala. Pacjentka NIE ŻYJE
Autor: Szpital im. Jana Pawła II Bełchatów: Kobieta wypadła z okna na III piętrze szpitala. Pacjentka NIE ŻYJE

W piątek, 27 listopada w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Z okna III piętra lecznicy wyskoczyła pacjentka. Kobieta, pomimo podjętej natychmiast reanimacji zmarła. W tej chwili na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.

To czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo wyjaśni śledztwo, w tej chwili na miejscu zdarzenia trwają policyjne czynności.

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 listopada po godzinie 10 rano. Pacjentka szpitala, według relacji policji wyskoczyła z okna oddziału ulokowanego na III piętrze lecznicy. Kobietę natychmiast reanimowano, trafiła na OIOM, niestety pomimo wysiłków lekarzy jej życia nie udało się uratować.

CZYTAJ TAKŻE: Włodzimierzów: 67-latek zginął pod kołami ciężarówki. Był na przejściu dla pieszych!

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na obecną chwilę nic nie wskazuje na to, aby w tym zdarzeniu brały udział osoby trzecie.​

Mówi rzecznik policji w Bełchatowie Iwona Kaszewska:
Katastrofa autobusu wstrząsnęła Polską. W tym Miejscu doszło do tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE