Bełchatów. Nie pożałował złotówki i został milionerem! To dopiero farciarz!

2021-11-26 15:35
Bełchatów: Nie pożałował złotówki i został milionerem! To dopiero farciarz!
Autor: pixabay.com Bełchatów: Nie pożałował złotówki i został milionerem! To dopiero farciarz!

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Bełchatowa. Na jego konto wkrótce wpłynie okrągły milion złotych! Będzie to z pewnością okazja, by wybrać się na duże przedświąteczne zakupy, albo zafundować sobie sporo luksusu. Jak to się stało? Okazuje się, że w tym przypadku przepis na sukces był banalnie prosty.

Wszystko dzięki odrobinie szczęścia w grze. Mieszkaniec Bełchatowa w pełni zaufał ślepemu losowi i zagrał w Lotto metodą "chybił trafił" Na dodatek nie pożałował dodatkowej złotówki, którą dołożył do zakładu i dzięki temu zgarnął główną wygraną w czwartkowym losowaniu Lotto Plus. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 8, 13, 15, 23, 45 i 47.

Główna wygrana padła w kolekturze przy ul. Budryka w Bełchatowie. To pierwsza "szóstka", która została wytypowana w tym miejscu.

Rozwiąż QUIZ: Co tu nie pasuje do reszty? Takie łamigłówki rozwiązują nawet dzieci!

Jak grać w Lotto Plus?

W Lotto Plus gramy w podobny sposób jak w Lotto, z tą różnicą, że za dodatkową złotówkę szansa na wygraną rośnie. Należy wytypować 6 z 49 liczb i zaznaczyć je na kuponie. Liczby z zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu, w którym do wygrania jest nawet milion złotych.

W Lotto Plus każda wygrana ma stałą wysokość. Trafienie 6 z 49 liczb oznacza wygraną milion złotych. „Piątka” to 3500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł.

Losowanie Lotto Plus odbywa się w tych samych dniach, co Lotto, czyli we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21:50. Losowanie jest transmitowane na antenie TVP3 i na stronie www.lotto.pl.

Czytaj też: Kometa Leonard zbliża się do Ziemi! To jedno z najbardziej wyczekiwanych zjawisk tego roku

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Służby rozbiły nielegalny biznes. Zarabiali kolosalne pieniądze na hazardzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE