Bus wjechał w witrynę sklepową! Szok w Piotrkowie Trybunalskim

i

Autor: łódzka policja Bus wjechał w witrynę sklepową! Szok w Piotrkowie Trybunalskim

Wjechał w sklep!

Bus wjechał w witrynę sklepową! Szok w Piotrkowie Trybunalskim

2022-12-31 7:34

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Piotrkowie Trybunalskim (Łódzkie). Kierowca busa marki Volkswagen Caravelle wjechał w witrynę sklepową! Ranne zostały dwie osoby, pasażerki samochodu. Szczegóły poniżej.

Bus wjechał w witrynę sklepową! Szok w Piotrkowie Trybunalskim

Do zdarzenia doszło w piątek (30 grudnia 2022) w Piotrkowie Trybunalskim po godzinie 16.00. Kierowca busa wjechał w budynek sklepu i zniszczył witrynę sklepową.

- Chwila nieuwagi i kierujący VW Carevelle 56-latek wjechał w Piotrkowie Trybunalskim w witrynę sklepową. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły pasażerki. Sprawę wyjaśniają policjanci - informuje łódzka policja.

Jak przekazuje TVN24, ranne zostały dwie z czterech pasażerek samochodu. Nikt z pracowników ani klientów sklepu nie został ranny. Kierowca busa był trzeźwy. W jaki sposób doszło do całej sytuacji? Sprawę będą wyjaśniali mundurowi, natomiast  jak relacjonowała na łamach portalu piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl Aleksandra, która była świadkiem wypadku, kierowca volkswagena miał zrobić dziwny łuk na parkingu, po czym przyspieszył tak, jakby pomylił gaz z hamulcem i z impetem wjechał w szklaną witrynę.

Wołodymyr stracił nogę podczas walk na Ukrainie. Polacy podarowali mu protezę
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?