Była sama i osłabiona. 85-latka URATOWANA we własnym domu!

2020-03-04 12:20
Była sama i osłabiona. 85-latka URATOWANA we własnym domu
Autor: mj-s By dostać się 85-latki trzeba było wyważyć drzwi

Dramatyczna akcja sił policji i straży pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. 85-letnia staruszka, która przebywała w mieszkaniu sama wymagała natychmiastowej pomocy medycznej. Niestety kobieta nie była w stanie samodzielnie otworzyć drzwi. Do akcji wkroczyli i policjanci i strażacy.

3 marca w godzinach popołudniowych dyżurny piotrkowskiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że z seniorką, która mieszka sama, dzieje się coś niepokojącego. 85-latka nie obierała telefonu, a jak poinformowała policję rodzina kobiety, ta ma problemy ze zdrowiem.

- Policjanci niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Będąc na miejscu, już wiedzieli, że muszą podjąć szybkie i zdecydowane działanie. Kobieta nie otwierała drzwi. Odgłosy dobiegające z wnętrza mieszkania wskazywały, że potrzebuje pomocy – informują policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego

By dostać się do staruszki, podjęto decyzję o wyważeniu drzwi do mieszkania. Dzięki współpracy ze strażakami policjanci weszli środka.

- Kobieta była osłabiona, nie poruszała się o własnych siłach. Policjanci udzielili kobiecie pierwszej pomocy. Załoga pogotowia ratunkowego podjęła decyzję o zabraniu 85-latki do szpitala – dodają policjanci.

"Przyjaciółki". Tragiczny pożar w 171 odcinku! Kto zginie? Paweł wbiegnie w ogień, żeby ratować dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE