Granice: KOSZMARNY wypadek na DK42. W zderzeniu z TIR-em ZGINĘŁY 2 osoby! Co tam się wydarzyło? [NOWE FAKTY]

Granice: KOSZMARNY wypadek na DK42. W zderzeniu z TIR-em ZGINĘŁY 2 osoby! Co tam się wydarzyło?
Autor: Policja /KWP Łódź

Śmiertelny wypadek miał miejsce we wtorek (6.04.2021) rano na drodze krajowej nr 42 niedaleko miejscowości Granice w powiecie radomszczańskim. Doszło tam do zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką. Nie żyją dwie osoby. Droga w miejscu wypadku była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin.

Wypadek miał miejsce na 162. kilometrze trasy między Radomskiem a Przedborzem (woj. łódzkie) po godzinie 8 rano. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący fiatem doblo, jadąc w kierunku Radomska, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z TIR-em. Na miejscu zdarzenia zginęły dwie osoby podróżujące fiatem, 63-letni kierowca oraz 59-letnia pasażerka. Jak podaje policja, para to mieszkańcy Przedborza. Zgodnie z decyzją prokuratora ich ciała zostały zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium.

Gnała 133 km/h w terenie zabudowanym. 65-latkę zatrzymali policjanci z grupy "SPEED"

52-letni kierowca TIR-a nie potrzebował pomocy medycznej. Mieszkaniec województwa śląskiego był trzeźwy. Droga była całkowicie zablokowana przez trzy godziny. Policjanci zorganizowali objazdy.

Granice: KOSZMARNY wypadek na DK42. W zderzeniu z TIR-em ZGINĘŁY 2 osoby! Co tam się wydarzyło? [NOWE FAKTY]
Autor: Policja /KWP Łódź

Przypomnijmy, do innego wypadku doszło dziś na autostradzie A1 między Piotrkowem Trybunalskim a Kamieńskiem. Zderzyły się tam cztery pojazdy: trzy samochody osobowe i TIR. Ranne zostały dwie osoby.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE