Wypadek w Niżankowicach: ZGINĄŁ MŁODY KIEROWCA. KOSZMAR! Co tam się stało? [FOTO]

2021-04-02 13:08 Emilia Białecka

Tragiczny wypadek w miejscowości Niżankowice w powiecie pajęczańskim (woj. łódzkie) miał miejsce w piątek (2.04.2021) rano. Śmierć na miejscu poniósł 23-letni mężczyzna. Przód fiata seicento, którego prowadził został całkowicie zmiażdżony. Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Wypadek w m. Niżankowice miał miejsce 2.04 o godzinie 8:40 na drodze gminnej. Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, kierujący fiatem seicento, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z citroenem berlingo, którym kierował 41-letni mieszkaniec Będzina. Na skutek tego wypadku młody kierowca fiata poniósł śmierć na miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek na S8: auto odbiło się od barier, DACHOWAŁO i UDERZYŁO W TIR-a. MASAKRA w okolicach Sieradza

Gnała 133 km/h w terenie zabudowanym. 65-latkę zatrzymali policjanci z grupy "SPEED"

Kierowca citroena oraz jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku Niżankowicach, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają pajęczańscy policjanci. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE