Śmiertelny wypadek

Śmierć na drodze pod Sulejowem. Jedna z nastolatek walczy o życie [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek na DK74 między Sulejowem a Jaksonkiem w woj. łódzkim. W czwartek (4.08.2022 r.) w zderzeniu czołowym auta osobowego z TIR-em zginęła 45-letnia kobieta. Do szpitala trafiły dwie nastolatki, jedna z nich walczy o życie.

Śmiertelny wypadek pod Sulejowem

Do zdarzenia doszło w czwartek (4 sierpnia), przed godziną 16:00, na drodze krajowej nr 74 pomiędzy Jaksonkiem a Sulejowem. "Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca toyotą yaris jadąc w kierunku Sulejowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku ciągnikiem siodłowym man z naczepą" - opisuje st. asp. Izabela Gajewska z piotrkowskiej policji.

W wyniku czołowego zderzenia 45-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Pasażerki toyoty w wieku 15 i 18 lat zostały przewiezione do szpitala. Młodsza z nich walczy o życie w łódzkiej placówce.

ZOBACZ TEŻ: Wszedł na jezdnię wprost pod ciągnik. 45-latek nie miał szans... Śmiertelny wypadek pod Kutnem

42-letni kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy. Jak podaje policja, na miejscu, pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Poniżej zdjęcia z wypadku:

Dachowanie audi pijanego kierowcy
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?