Koronawirus w Bełchatowie: Placówka poczty przy Kościuszki zamknięta! Sanepid potwierdza, chodzi o COVID-19!

2020-08-10 16:45

Bełchatów. Główna siedziba Poczty Polskiej w mieście jest zamknięta. Powód? Dodatni wynik w kierunku koronawirusa u jednego z pracowników. W tej chwili Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bełchatowie ustala listę z tzw bliskiego kontaktu, a sam obiekt poczty przy ulicy Kościuszki musi zostać zdezynfekowany.

O tym, że urząd pocztowy w centrum miasta jest zamknięty przekonał się każdy, kto wybrał się nadać paczkę czy odebrać list. Na drzwiach placówki przy ulicy Kościuszki została wywieszona informacja, że poczta jest w poniedziałek, 10 sierpnia nieczynna. Na komunikacie próżno było szukać informacji co spowodowało zamknięcie placówki, medialne doniesienia o fakcie, że może być to koronawirus potwierdziła dyrektor bełchatowskiego sanepidu.

Elżbieta Świerczyńska-Musiał zaznaczyła, że jeden z pracowników placówki pocztowej otrzymał dodatni test w kierunku COVID-19. Teraz sanepid ustala listę osób z bliskiego kontaktu, które zostaną skierowane na kwarantannę. Polecono też przeprowadzenie dekontaminacji pomieszczeń w budynku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Koronawirus: „on dotknie prawie każdą rodzinę, prawie każdego z nas”. Specjalista nie ma wątpliwości!

Życie w czerwonej strefie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany