Koszmarny wypadek w Piotrkowie Trybunalskim. TIR potrącił śmiertelnie mężczyznę

2021-09-22 9:30
Koszmarny wypadek w Piotrkowie Trybunalskim. TIR potrącił śmiertelnie mężczyznę
Autor: BE /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

Śmiertelny wypadek miał miejsce we wtorek (21.09) po południu na ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie Trybunalskim. Zginął rowerzysta potrącony przez TIR-a.

Wypadek w Piotrkowie Trybunalskim (21.09) miał miejsce około godziny 17:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierujący ciężarową scanią z naczepą, jadąc ulicą Miast Partnerskich w kierunku Sulejowa, na przejeździe rowerowym nie ustąpił pierwszeństwa 59-letniemu rowerzyście i potrącił go. "Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że kierowca scanii był trzeźwy, a cyklista miał blisko 4 promile alkoholu we krwi" - podaje st. asp. Izabela Gajewska z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Czołowe zderzenie osobówki i tira. Mężczyzna i troje dzieci nie żyją

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności wypadku na ul. Miast Partnerskich bada policja pod nadzorem prokuratury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE