KUCYK- uciekinier: Biegał po ośrodku zdrowia, potem trafił na komendę!

i

Autor: KMP Piotrków Trybunalski Funkcjonariusze złapali kucyka i zaprowadzili go do komisariatu, gdzie mógł bezpiecznie poczekać na właściciela

KUCYK - uciekinier: Biegał po ośrodku zdrowia, potem trafił na komendę! [FOTO]

2020-05-15 11:37

Bardzo nietypowa interwencja w Gorzkowicach (Łódzkie). Policjanci z tamtejszego komisariatu łapali uciekiniera, którym okazał się być maleńki kucyk! Zwierzę najpierw hasało po ośrodku zdrowia, potem trafiło na komisariat.

W czwartek, 14 maja, tuż po godzinie 18:00 policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie o kucyku biegającym po terenie ośrodka zdrowia w Gorzkowicach. Wizyta mundurowych we wskazanym przez zgłaszającego miejscu, potwierdziła obecność nietypowego gościa. Kucyk biegał po terenie ośrodka zdrowia pozostawiony sam sobie.

- Funkcjonariusze złapali kucyka i zaprowadzili go do komisariatu, gdzie mógł bezpiecznie poczekać na właściciela. Gdy funkcjonariusze ustalali właściciela, zatroskany opiekun sam zgłosił się na komisariat, aby powiadomić o ucieczce zwierzęcia. Ku jego zdziwieniu galopujący uciekinier już na niego czekał - informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szczekał, więc do NIEGO STRZELIŁ. Pies skonał, a on tłumaczył, że „chciał go tylko wystraszyć”

Mundurowi przekazali kuca i zwierzę wraz z właścicielem wróciło do domu.

Policjanci przypominają, aby zachowywać środki ostrożności w opiece nad zwierzęciem i nie pozostawiać ich bez opieki.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ TUTAJ.

Bobry całują się w wodzie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany