Makowiska. Samochód 19-latki wyleciał w powietrze i spadł na grupę ludzi

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Samochód 19-latki wyleciał w powietrze i spadł na grupę ludzi. Co tam się stało? [NOWE FAKTY]

2021-12-20 14:58

Mamy nowe fakty na temat tragicznego wypadku w Makowiskach na drodze krajowej nr 42 w Łódzkiem. Jak podaje policja, za kierownicą auta, które stratowało grupę pieszych, siedziała 19-latka. Przebieg zdarzenia jest wstrząsający.

Jak pisaliśmy, wypadek w Makowiskach miał miejsce w niedzielę, 19.12.2021 r. Z opisu policji wynika, że jadący od strony Pajęczna kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. "Pojazd został wyrzucony i z wielkim impetem uderzył w cztery osoby stojące na chodniku. 60-letnia kobieta, pomimo długiej reanimacji poniosła jednak śmierć na miejscu. 26-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Ponadto potrącona 48-latka w stanie niezagrażającym życiu została również przewieziona do szpitala - informuje asp. Marcin Pawełoszek z pajęczańskiej policji.

Mija 5 lat od zamachu w Berlinie. Tak obecnie wygląda miejsce tragedii

Jak się okazało, za kierownicą opla, który uderzył w pieszych, siedziała 19-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 60-latka, która poniosła w tym zdarzeniu śmierć, chwilę wcześniej sama wpadła samochodem do przydrożnego rowu. Kiedy wydostała się z auta, poprosiła o pomoc napotkanych ludzi. Wówczas doszło do tragedii.

Okoliczności tragicznego wypadku w Makowiskach wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają