Nie zapanował nad swoim autem i zjechał na przeciwległy pas! Był kompletnie pijany! [FOTO]

2021-02-26 12:42 mj-s
Nie zapanował nad swoim autem i zjechał na przeciwległy pas! Był kompletnie pijany!
Autor: KPP Bełchatów Nie zapanował nad swoim autem i zjechał na przeciwległy pas! Był kompletnie pijany!

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w środowy wieczór w miejscowości Kurnos Drugi. Około 18.00 zderzyły się tam dwa samochody osobowe, kierowca jednego z nich trafił do szpitala. Szybko też na jaw wyszedł inny fakt – kierowca, któremu nie udało się zachować prawidłowego toru jazdy wydmuchał 1,5 promila.

Do zderzenia dwóch osobówek doszło 25 lutego, około godziny 18.00.

- Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki kia sportage na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym fordem galaxy – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

CZYTAJ: Polski rekordzista OBLAŁ egzamin na prawko już... 200 razy! To "legenda" WORDu w Piotrkowie Trybunalskim!

Kierowcy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało, że 40-letni kierujący kią miał ponad 1,5 promila w organizmie. Drugi kierujący był trzeźwy.

- W wyniku zdarzenia 39-letni kierowca forda z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala i pozostał w nim na obserwacji. Kierujący kią został zatrzymany, noc spędził w policyjnym areszcie, a o jego losie zadecyduje teraz sąd – dodają policjanci.

PRZECZYTAJ: Greenpeace zrywa mediacje z PGE GiEK. Aktywiści: „Jesteśmy gotowi, by spotkać się w sądzie”

Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

POLECAMY: ZROBIŁ ŚWIŃSTWO, ale nie spodziewał się, że ktoś mu ROBI ZDJĘCIA. Skruszony 49-latek przeprosił, ale KARY NIE UNIKNĄŁ

Chciał zabić prokuratora
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE