Policja wezwana do domowej awantury. 24-latek wystraszył się i wyskoczył przez okno. Co tam się stało?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Admiral_Lebioda /zdjęcie ilustracyjne

Akcja policji w Łódzkiem

Policja wezwana do domowej awantury. 24-latek wystraszył się i wyskoczył przez okno. Co tam się stało?

2022-11-09 14:37

Wieruszowscy policjanci zatrzymali 24-latka, który najpierw demolował mieszkanie podczas domowej awantury, po czym na widok przybyłych na miejsce funkcjonariuszy, wyskoczył przez okno. Jak się okazało, miał sporo na sumieniu.

Jak poinformował rzecznik wieruszowskich policjantów asp. Piotr Siemicki, miejscowi funkcjonariusze w poniedziałek (8 listopada) odebrali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który demoluje mieszkanie.

"Gdy mundurowi wchodzili do wskazanego lokalu, mężczyzna wyskoczył przez okno z pierwszego piętra. Policjanci ruszyli za uciekinierem. 24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak się okazało, miał powody, by uciekać przed stróżami prawa. W zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 433 gramy marihuany i 42 gramy haszyszu" – wyjaśnił.

Dodał, że mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz urządzeń służących do niedozwolonego przerobu tych środków. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Wieruszów. Policja wezwana do domowej awantury. 24-letni diler miał prawie pół kilo narkotyków

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Prawomocny wyrok za gwałt na siostrze