policja_KOM-1_ubrania ochronne

i

Autor: Śląska Policja

Policja z apelem do Polaków: "Prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych"

2020-03-18 11:05

Polska policja zwraca się do rodaków z niecodziennym apelem. Fakt, czas mamy teraz szczególny, to i prośba policji do najpowszechniejszych nie należy. Mundurowi w dobie wspierania służb sanitarnych i medycznych w walce z pandemią koronawirusa proszą Polaków o „zaprzestanie wszelkich działań przestępczych”

Z tym apelem napisanym w żartobliwym tonie, mundurowi zwrócili się do rodaków za pośrednictwem mediów społecznościowych we wtorek (17 marca). Policja podkreśla, że pandemia koronawirusa nałożyła na ich jednostkę wiele nowych zadań. Nieprzewidywalne zachowania wielu osób są źródłem dodatkowych interwencji i w tej sytuacji policja wystosowała apel:

- Prosimy o zaprzestanie wszelkich działań przestępczych/haniebnych/niegodziwych do odwołania. Docenimy spodziewaną współpracę związaną z powstrzymaniem się od popełniania przestępstw i wykroczeń i już z góry dziękujemy za współpracę oraz zrozumienie. Powiadomimy oddzielnym komunikatem, kiedy będzie można wrócić do codziennej działalności przestępczej kontynuując dalej starą zagrywkę policjant-złodziej – piszą na oficjalnym fp Polskiej Policji mundurowi.

Jak Polki i Polacy podejdą do prośby policji? Trudno to jednoznacznie określić, pewnym jest, że policyjne statystyki czarno na białym wykażą czy apel mundurowych spotkał się z powszechnym zrozumieniem.

CZYTAJ TAKŻE: Lek na koronawirusa - nie ma takiego! Nie daj się naciągnąć

Dezynfekcja przedmiotów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany