Próba GWAŁTU w pociągu! 36-latek rzucił się na pasażerkę, uderzył ją pięścią, szarpał za ubranie!

2020-08-08 20:05 Magdalena jaśkiewicz-Stawowczyk
Próba GWAŁTU w pociągu! 36-latek rzucił się na pasażerkę, uderzył ją pięścią, szarpał za ubranie!
Autor: Pixabay/ 4711018 Próba GWAŁTU w pociągu! 36-latek rzucił się na pasażerkę, uderzył ją pięścią, szarpał za ubranie!

Tylko szybka i zdecydowana reakcja współpasażerów uchroniła kobietę przed gwałtem! Do drastycznych scen doszło w pociągu relacji Bohumin – Hel. Z relacji świadków skandalicznego zdarzenia wynika, że 36-letni mężczyzna chciał zgwałcić współpasażerkę w przedziale. Uderzył ją pięścią i szarpał za ubranie. Skład zatrzymano, a do akcji wkroczyła policja z Radomska (Łódzkie).

Do brutalnego zdarzenia doszło w piątek, 7 sierpnia, przed godziną 22.00 na odcinku trasy między Częstochową, a Radomskiem. Z relacji świadków wynika, że 36-letni mieszkaniec województwa śląskiego uderzył kobietę pięścią oraz szarpał za ubranie, chciał ją zgwałcić. Szczęśliwie z pomocą przyszli współpasażerowie kobiety.

- Pociąg został zatrzymany na stacji w Radomsku. Czynności funkcjonariuszy trwały dwie godziny. Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Wcześniej został on ujęty przez współpasażerów – mówi podinspektor Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Radomsku. Dzisiaj (8 sierpnia) pokrzywdzona kobieta miała zostać przesłuchana,

- Podejmiemy również decyzję o ewentualnych środkach zapobiegawczych wobec zatrzymanego mężczyzny – wyjaśnia fla radomsko.naszemiasto.pl Tomasz Retyk, pełniący funkcję zastępcy Prokoratora Rejonowego w Radomsku.

PRZECZYTAJ: SZOK! Kierowała mając blisko 3 promile! Z PIJANĄ MATKĄ w audi jechała mała córeczka!

Protest aktywistów LGBT+ w Warszawie. Zatrzymano przypadkowe osoby. Relacja ze środka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.