Producent z Bełchatowa i muzycy z całego świata! BANG B. zapowiada premierę [WIDEO, AUDIO]

2020-11-25 13:05 mj-s
Producent z Bełchatowa i muzycy z całego świata! BANG B. zapowiada premierę
Autor: arch. prywatne Bang B Producent z Bełchatowa i muzycy z całego świata! BANG B. zapowiada premierę

Już na najbliższy piątek, 27 listopada zaplanowano premierę utwór „Fade Away” - kompozycja mieszkającego w Bełchatowie Bartka Krawędka ma być muzycznym remedium na „ciężkie czasy w jakich przyszło nam żyć”. BANG B, bo tak brzmi artystyczny pseudonim producenta, zaprosił do współpracy muzyków z całego świata. Jak brzmi „Fade Away”? U nas posłuchacie muzyczną zapowiedź!

Bartek Krawędek, piotrkowianin z urodzenia, bełchatowianin z wyboru, od najmłodszych lat interesował się muzyką. To jego największa pasja, która w 2012 roku stała się też zawodową drogą. Wcześniej Krawędek tworzył pod nazwą McKenzie – teraz jako BANG B.

Nagrania pod znakiem McKenzie produkował w klimacie electro house i future house. Jego muzyka ewoluowała z biegiem czasu. W 2020 roku powstał zupełnie nowy, odmieniony projekt o nazwie BANG B, w którym skupia się na muzyce w stylu deep house i pop.

Kilka miesięcy temu Krawędek rozpoczął współpracę z wokalistami z całego świata. Na inaugurację nowego, muzycznego projektu, BANG B skomponował utwór z teledyskiem o tytule „Fade Away”. Premiera tej kompozycji zaplanowana jest na najbliższy piątek, 27 listopada!

- W tych ciężkich dla wszystkich czasach w jakich przyszło nam żyć, chcę dać swoim słuchaczom odrobinę radości, aby oderwali się choć na chwilę od codziennych zmartwień – mówi producent. – Pomysł na tworzenie muzyki docierającej do większej grupy słuchaczy siedział mi w głowie od zeszłego roku. Stąd całkowita zmiana pseudonimu, która ma znaczyć, że produkcje muzyczne w tym projekcie mają być dla wszystkich a nie tylko jak wcześniej dla ludzi lubiących clubbing – dodał Bartek Krawędek.

BANG B zapowiedział już kolejne 2 produkcje na przyszły rok.

CZYTAJ TAKŻE: WOŚP 2021: Jak będzie wyglądać finał w Bełchatowie? „Przed nami sporo nieprzespanych nocy”

BANG B opowiada o swojej muzycznej pasji i utworze „Fade Away”. Posłuchajcie:
Producent z Bełchatowa i muzycy z całego świata! BANG B. zapowiada premierę
Autor: arch. prywatne W 2020 roku powstał zupełnie nowy, odmieniony projekt o nazwie BANG B, w którym skupia się na muzyce w stylu deep house i pop.
Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7