Komendant policji z Radomska walczy o życie. Na apel o krew ruszyła fala obrzydliwego hejtu! [ZDJĘCIA]

2021-09-30 13:46
Komendant policji z Radomska walczy o życie. Na apel o krew ruszyła fala obrzydliwego hejtu! [ZDJĘCIA]
Autor: KPP w Pajęcznie; Łódzka Policja/Twitter.com Komendant powiatowy policji w Radomsku został ciężko ranny i pilnie potrzebuje krwi. Funkcjonariusz jechał swoim nissanem drogą krajową nr 42 między Pajęcznem a Makowiskami, gdy uderzyło w niego bmw prowadzone przez 35-latka

Komendant powiatowy policji w Radomsku został ciężko ranny i pilnie potrzebuje krwi. Funkcjonariusz jechał swoim nissanem drogą krajową nr 42 między Pajęcznem a Makowiskami, gdy uderzyło w niego bmw prowadzone przez 35-latka. Komendant policji został zabrany w stanie ciężkim do Szpitala im. Kopernika w Łodzi. Na apel o krew pojawiły się też przykre komentarze.

Komendant policji z Radomska walczy o życie. Pilnie potrzebna krew

Komendant policji w Radomsku nadkom. Robert Baryła został ciężko ranny i pilnie potrzebuje krwi. 49-letni mężczyzna brał udział w wypadku na drodze krajowej nr 42 między Pajęcznem a Makowiskami. We wtorek 28 września przed godz. 14 w jadącego nissanem policjanta uderzył prowadzący bmw 35-latek. Według wstępnych ustaleń mundurowych drugi z mężczyzn nie dostosował prędkości do warunków panujących i nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, wskutek czego uderzył w jego tył. Komendant policji z Radomska zjechał do rowu, a później rozbił się o drzewo. Z miejsca wypadku na drodze krajowej nr 42 zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował go następnie do Szpitala im. Kopernika w Łodzi, gdzie funkcjonariusz cały czas walczy o życie. Ranna w wypadku została także 21-letnia pasażerka bmw. Na rzecz komendanta policji w Radomsku ruszyła zbiórka krwi. Można ją oddać w całej Polsce w regionalnym punkcie krwiodawstwa i krwiolecznictwa z dopiskiem: "Dla Roberta Baryły, Szpital im. M.Kopernika w Łodzi".

- PILNE! Nadkom. Robert Baryła Komendant Powiatowy Policji w Radomsku został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Jest hospitalizowany w Łodzi w Szpitalu im.Kopernika. Pilnie potrzebna jest krew. Z góry dziękujemy za wsparcie zbiórki - apeluje na Twitterze Łódzka Policja.

Komendant policji z Radomska walczy o życie. Ruszyła fala hejtu

Mimo że komendant policji w Radomsku został ciężko ranny i potrzebuje krwi, niektórzy internauci nie powstrzymali się od skandalicznych komentarzy pod postem o zbiórce.

- Oddanie dobrowolne ? Czy pałą i pałą i pałą przez łeb? Tak Polska Milicja powalczy o krew - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Inny internauta dodaje z kolei: "Tyłu was towarzysze milicjanci i prosicie spałowanych ludzi? Może kobiety że strajku? A może swoich mocodawców tych od schodów i obstawiania chacjendy małego dzbana". Nie brakuje też ironicznych wpisów nawiązujących do wcześniejszych działań policji.

- Życzę mu zdrowia. A krew niech mu dadzą spałowani i uduszeni obywatele - pisze twitterowicz.

Czytaj też: Jadąc na motorze nie zauważył, że... zgubił pasażerkę. 20-latka cała połamana. Szok!

Czytaj też: Łódzkie. Wsiedli do auta pijani, rozbili się na drzewie. Samochód spłonął

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?

Komendant policji z Radomska walczy o życie. Brał udział w wypadku na DK nr 42 [ZDJĘCIA]

"Zginęły, bo jechały trumną". Adwokat doprowadził do śmiertelnego wypadku, teraz szokuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE