Radomsko: Płonął urząd pracy! Pracownicy chwycili za gaśnice, wszystko zaczęło się w serwerowni [WIDEO]

2020-12-02 11:33
Radomsko: Płonął urząd pracy! Ewakuacja pracowników
Autor: Radomsko24.pl Radomsko: Płonął urząd pracy! Ewakuacja pracowników

Chwilę grozy przeżyli pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy z Radomsku, pracę jednostki zakłócił pożar. Ogień pojawił się w siedzibie placówki w środę, 2 grudnia tuż przed godz. 9.00. Z żywiołem walczyły trzy jednostki straży pożarnej. Ogień udało się opanować. Pracownicy zostali ewakuowani.

Płomienie pojawiły się w serwerowni. Zanim na miejsce przyjechali strażacy, ogień gasili pracownicy urzędu. Jednocześnie prowadzona była również ich ewakuacja, którą dowodził dyrektor PUP, Łukasz Więcek.

Jak przyznają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, ogień nie był duży. Wystąpiło natomiast potężne zadymienie, które błyskawicznie objęło cały budynek.

- Na szczęście nie było poszkodowanych. Niemniej jednak zagrożenie było dla całego budynku. W chwili przybycia jednostek w budynku występowało silne zadymienie. Po zakończeniu działań oddymiliśmy pomieszczenia – mówi dla portalu radomsko24.pl, Marcin Kapuściński z Komendy Powiatowej PSP w Radomsku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Radomsko: Rusza punkt pobrań osocza. Na jakich zasadach będzie można oddać osocze?

Straty oszacowano na ok. 20 tys. złotych.

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE