Radomsko: Zmieniał koło, wtedy nadjechała ciężarówka. 26-latka „zmiotło” z drogi, NIE PRZEŻYŁ

2021-01-12 9:24 mj-s
Radomsko: Zmieniał koło, wtedy nadjechała ciężarówka. 26-latka „zmiotło” z drogi. NIE PRZEŻYŁ
Autor: KPP Radomsko Radomsko: Zmieniał koło, wtedy nadjechała ciężarówka. 26-latka „zmiotło” z drogi. NIE PRZEŻYŁ

W poniedziałek w nocy (11 stycznia), tuż przed północą doszło do śmiertelnego wypadku na remontowanym odcinku autostrady A1. Tragedia rozegrała się w okolicach Radomska (Łódzkie), na nitce w kierunku Katowic. Na miejscu zginął 26-letni kierowca dostawczego iveco, który został potrącony przez ciężarówkę.

Tragedia wydarzyła się około 23.30, tuż przed Radomskiem na remontowanym odcinku autostrady A1. 32-latek kierujący ciężarowym mercedesem najechał na tył dostawczego iveco. W tej chwili z policyjnych ustaleń wynika, że młody kierowca busa najprawdopodobniej zmieniał uszkodzone koło awaryjne zatrzymując się na prawym, skrajnym pasie trasy.

CZYTAJ: KOMPLETNIE PIJANY 40-latek prowadził TIR-a. To, co wyprawiał na drodze skłoniło świadka do interwencji!

- 32-letni obywatel Białorusi kierujący mercedesem, zgodnie z decyzją prokuratora został osadzony w policyjnym areszcie, był trzeźwy. Ciało 26-latka zostało zabezpieczone w prosektorium do dalszych czynności – wyjaśnia Aneta Wlazłowska z KPP w Radomsku.

Jak podkreślają świadkowi zdarzenia przesłuchani na miejscu zdarzenia, kierowca dostawczego samochodu sygnalizował awarię i zgodnie z ich relacją był widoczny.

Wszelkie okoliczności tragedii wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem radomszczańskiej prokuratury.

PRZECZYTAJ: Zabija niezwykle skutecznie i systematycznie. Służby apelują: Nie bądźmy OBOJĘTNI!

Bandyta zamordował pana Stasia w jego sklepie