Rap Lokal-charytatywne granie już w sobotę! Sprawdź kto zagra na koncercie [AUDIO]

2019-11-08 18:31
Rap Lokal Bełchatów
Autor: Pixabay

Nagrywają klipy, odkrywają talenty, promują swoje miasto, a przede wszystkim pomagają innym. Mowa o projekcie Rap Lokal, który rozkręca się w kolejnych miastach. W tym roku po raz drugi dołączyli do niego raperzy z Bełchatowa i po raz drugi zapraszają na charytatywny koncert. Impreza z muzycznymi (ale nie tylko!) atrakcjami odbędzie się w sobotę, 9 listopada.

Bełchatowscy raperzy i ich przyjaciele z całej Polski zapraszają do wspólnej zabawy. Wieczorem w klubie Metro zagrają: Eyman, Górek, ODER squad, OSD Familia, ESTE Rap Lokal. Hitem muzycznego spotkania będzie oczywiście utwór, do którego powstał ten teledysk.

Za konsolą stanie DJ CIDER, z kolei o taneczną odsłonę imprezy zadba zespół Born 2 Bounce Dance Academy.

- Całą imprezę zakończy występ mającego na swoim koncie siedem solowych płyt, w tym jedną złotą, współpracę z najlepszymi raperami oraz świetny album wydany w tym roku z producentem Gibbs'em "Iluzja", reprezentant Ghetto Music - Kacper Hta – informują organizatorzy z Rap Lokal Bełchatów i dodają: - Pamiętajcie najważniejszy jest cel czyli, zbiórka pieniędzy dla Adasia Domańskiego! Wpadajcie, bierzcie ze sobą swoich znajomych i bawcie się dobrze przy tym robiąc coś dobrego


Koncert startuje o 20.00.

Rap Lokal Bełchatów, posłuchaj materiału Rafała Różyckiego z Radia ESKA: