Tragiczny wypadek na A1 w Łódzkiem

Rozpędzone maserati wjechało w bariery na autostradzie. Pasażer nie przeżył wypadku

2022-11-08 13:45

Śmiertelny wypadek na A1 na wysokości miejscowości Wygoda pod Piotrkowem Trybunalskim (woj. łódzkie). Dziś (8.11.2022 r.) w nocy rozpędzone maserati uderzyło w bariery. Poważnych obrażeń doznał pasażer, który pomimo wysiłków medyków, zmarł.

Wygoda. Śmiertelny wypadek maserati na autostradzie A1 (8.11)

Wypadek maserati na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim miał miejsce we wtorek (8 listopada) o godzinie 1:25 w nocy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem maserati jechał w kierunku Katowic. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w bariery drogowe i bariery ochronne. "W wyniku odniesionych obrażeń 55-letni pasażer maserati trafił do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł. 44-letni kierujący pojazdem był trzeźwy i nie odniósł poważniejszych obrażeń" - informuje st. asp. Izabela Gajewska z Komendy Powiatowej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Przez kilka godzin ruch na autostradzie był utrudniony i odbywał się jednym pasem.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają piotrkowscy policjanci.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Osobówka wjechała w pieszych

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki