Ruda: KOSZMAR na drodze. Micra jak zabawka odbiła się od płotu. NIE ŻYJE 69-latek!

i

Autor: KPP Wieluń Ruda: KOSZMAR na drodze. Micra jak zabawka odbiła się od płotu. NIE ŻYJE 69-latek!

Ruda: KOSZMAR na drodze. Micra jak zabawka odbiła się od płotu. NIE ŻYJE 69-latek!

2020-11-20 12:24

W piątek (20 listopada) wczesnym rankiem w miejscowości Ruda w powiecie wieluńskim (Łódzkie) doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zginął 69-latek, który kierował nissanem micrą. Niewielkie auto najpierw uderzyło w betonowy płot, potem zderzyło się z fordem.

Tragedia w Rudzie wydarzyła się w piątek (20 listopada). Było około 5:20, gdy ul. Rudzkiej kierujący nissanem na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał z jezdni na prawą stronę drogi i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Na tym jednak nie skończyło się to feralne zdarzenie.

- W wyniku uderzenia auto przemieściło się ponownie na jezdnię gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającym fordem focusem, którym kierował 44- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.  69- letni kierujący nissanem na skutek poniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji poniósł śmierć – informują wieluńscy policjanci.

CZYTAJ: Zrównał kapliczkę z ziemią i uciekł! Jak 55-latek wytłumaczył się policji? [FOTO]

Mundurowi pod nadzorem prokuratury badają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

AKCJA policji w Łódzkiem: CBŚP rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany