Siemkowice: Mercedes „nie wyrobił” na zakręcie i z impetem uderzył w ciężarówkę! [FOTO]

2020-11-25 8:28 mj-s
Siemkowice: Mercedes „nie wyrobił” na zakręcie i z impetem uderzył w ciężarówkę
Autor: KPP Pajęczno Siemkowice: Mercedes „nie wyrobił” na zakręcie i z impetem uderzył w ciężarówkę

Siemkowice (pow. wieluński, Łódzkie) na łuki drogi kierowca osobowego mercedesa doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Policjanci, mówią o dużym szczęściu, bo pomimo bardzo poważnych uszkodzeń obu pojazdów, życiu żadnego z kierowców nie zagraża niebezpieczeństwo, do szpitala trafił pasażer z osobówki. Policjanci po raz kolejny apelują o dostosowanie prędkości do warunków na drodze!

Do groźnie wyglądającego wypadku w Siemkowicach doszło w miniony poniedziałek (23 listopada) o godzinie 10.30.

- Kierujący mercedesem, 35-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka manem, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego – informują policjanci z KPP w Pajęcznie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 19-latek nie zapanował nad autem i wjechał DO STAWU! Interweniowali nurkowie!

W wyniku zderzenia ucierpiał pasażer mercedesa, który został przewieziony do szpitala przez Zespół Pogotowia Ratunkowego, jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący byli trzeźwi.

Mundurowi po raz kolejny apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach, zwłaszcza rano, kiedy panują jeszcze przymrozki. Nie przeceniajmy swoich umiejętności za kierownicą. Opady deszczu oraz niskie temperatury powodują że nawierzchnia staje się śliska co w bardzo dużym stopniu zmniejsza przyczepność.

Koledzy pili alkohol, gdy wybuchł pożar – zginęły trzy osoby. Mężczyźni stanęli przed sądem za nieudzielenie pomocy ofiarom