Reflektory

i

Autor: Pixabay

Bezpłatna diagnostyka dla Twojego auta! Policja zaprasza do akcji

2019-10-24 7:06

Rusza kolejna edycja kampanii „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”. Wzorem lat ubiegłych kierujący będą mogli w wytypowanych stacjach kontroli pojazdów bezpłatnie sprawdzić oświetlenie aut. Do wybranych punktów doprowadzi aplikacja Yanosik.

Na terenie województwa łódzkiego w działania zaangażowało się kilka stacji kontroli pojazdów. W trzy soboty: 26. października, 16 i 23 listopada każdy kierujący będzie mógł tam bezpłatnie sprawdzić światła.

- Celem akcji jest zwrócenie uwagi na występujące zagrożenia wynikające z niesprawnego czy też nieprawidłowego oświetlenia. Zależy nam na wyeliminowaniu z ruchu maksymalnej liczby pojazdów z niesprawnym lub niezgodnym z warunkami technicznymi oświetleniem – informuje KPP w Bełchatowie.

Pełna lista stacji diagnostycznych, która włączyła się od akcji jest dostępna w na stornie: www.belchatow.policja.gov.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE