Tragiczny wypadek w Woli Stryjewskiej pod Łaskiem (8.10). Zginął 24-letni motocyklista. Co tam się stało?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. achauhi /zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w Łódzkiem

Tragedia na drodze pod Łaskiem. Zginął 24-latek, jechał z grupą motocyklistów. Co tam się stało?

2022-10-09 11:55

Tragiczny wypadek w Woli Stryjewskiej pod Łaskiem. Do zdarzenia doszło w sobotę (8.10.2022 r.) na DW 473. Zginął 24-letni motocyklista, który podróżował z grupą znajomych. Okoliczności wypadku bada policja.

Wola Stryjewska. Śmiertelny wypadek motocyklisty (8.10)

Wypadek motocyklisty na DW 473 w Woli Stryjewskiej miał miejsce przed godziną 14:00. Zginął 24-letni motocyklista. Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierujący motocyklem suzuki jechał z większą grupą z miejscowości Bałucz do Łasku. "Przemieszczał się drogą wojewódzką, która jest remontowana w związku z czym obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 40 km/h oraz zakaz wyprzedzania. Motocyklista utracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu gdzie spadł z pojazdu. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zmarł" - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Liciążna. Śmiertelny wypadek motocyklisty pod Tomaszowem Mazowieckim

Do innego śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty tego samego dnia (9 października) doszło również w miejscowości Liciążna w woj. łódzkim, w powiecie tomaszowskim. Zginął 53-letni motocyklista. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 53-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego, kierując motocyklem marki Honda, jadąc w kierunku Inowłodza, na łuku stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi. Na poboczu uderzył w drzewo. Mimo prowadzonej reanimacji zmarł.

Sonda
Czy jazda motocyklem jest bezpieczna?
Jak on go nie zauważył? Kierowca opla doprowadził do poważnego wypadku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany