Śmiertelny wypadek w Konopnicy. Rowerzysta zmieciony z drogi przez peugeota

2021-05-31 14:03
Śmiertelny wypadek w Konopnicy. Rowerzysta zmieciony z drogi przez peugeota
Autor: Policja /KWP Łódź

Dziś (31.05) rano w miejscowości Konopnica w powiecie wieluńskim doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Wypadek miał miejsce tuż przed godziną 9:00. W mężczyznę wjechał peugeot. 83-latek, mimo podjętej reanimacji, zmarł na miejscu. Okoliczności wypadku bada policja.

Wypadek na drodze w Konopnicy miał miejsce 31.05 około godziny 8:55. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 83-letni rowerzysta został potrącony przez peugeota kierowanego przez 46-letnią mieszkankę powiatu wieluńskiego. - Na skutek odniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji, rowerzysta zmarł - informuje Komenda Wojewódzka policji w Łodzi. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Policjant z grupy SPEED rowerem dogonił motocyklistę

Okoliczności wypadku bada policja.

Przypomnijmy, policja wciąż szuka świadków wypadku, do którego doszło w niedzielę (30 maja) w Krzywanicach w powiecie radomszczańskim. Po zderzeniu z autem osobowym marki Audi A4 zginął tam 38-letni motocyklista. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW: Nie żyje 38-letni motocyklista. Policjanci poszukują świadków. Tragiczny wypadek w Krzywanicach

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze. - Chwila nieuwagi może mieć tragiczne konsekwencje - przestrzegają policjanci.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE