Ranni w czołówce na A1 pod Piotrkowem. Spore utrudnienia!

2021-07-30 8:20
Wypadek na A1 pod Piotrkowem 30.07.2021r.
Autor: Policja

Wypadek na A1 niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego miał miejsce w piątek (30.07.2021) rano. Doszło tam do zderzenia czołowego dwóch aut osobowych. Są ranni i spore utrudnienia na autostradzie.

Wypadek na A1 (30.07) miał miejsce około godziny 7 w okolicach miejscowości Laski/Jeżów w powiecie piotrkowskim. Jak informuje policja, na pasie w kierunku Katowic zderzyły się dwa auta osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault, jadąc od strony Piotrkowa Trybunalskiego, zjechał na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwka toyotą. Ranne zostały cztery osoby. Jak podaje Radio Łódź, wśród nich są dzieci w wieku 4 i 9 lat. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci organizują objazdy na węźle belchatowskim. Ruch tranzytowy kierowany jest na Bełchatów dk 74, osobówki na Piotrków i na dk 91.

Bus wjechał w robotników na S11! Dwie osoby nie żyją

Jak informuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim, utrudnienia mogą potrwać jeszcze 3 godziny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE