Zginął włączając się do ruchu z pasa awaryjnego. Śmiertelny wypadek na S8

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Uwaga kierowcy!

Zginął włączając się do ruchu z pasa awaryjnego. Śmiertelny wypadek na S8

2022-10-13 13:30

W czwartek (13.10.2022 r.) rano przez kilka godzin występowały utrudnienia na trasie S8, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Szczegóły w materiale.

Śmiertelny wypadek na S8 (13.10)

Wypadek na trasie S8 miał miejsce w czwartek (13.10.2022 r.) około godziny 8:40. Do zdarzenia doszło na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. W wyniku poniesionych obrażeń, pomimo przeprowadzonej reanimacji, śmierć na miejscu poniósł 62-letni kierowca opla. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący zestawem ciężarowym scania z naczepą, jadąc w kierunku Wrocławia najechał na tył opla merivy, który w tym czasie włączał się do ruchu z pasa awaryjnego.

Kierowca scanii był trzeźwy. W zdarzeniu brał udział również osobowy ford, którego kierowca zdążył zahamować, a jedynie odłamki uderzyły w jego karoserię.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić dokładną przyczynę, tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Trasa S8 przez kilka godzin była zablokowana.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Kierowca pędził po Jarosławiu. Uzbierał 30 punktów karnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany