Andrzej Duda odwiedził woj. podlaskie. Prezydent: Jest moc! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-11-27 21:22 jch

Serdecznie dziękuję mieszkańcom za przemiłą atmosferę i zastrzyk pozytywnej energii. Jest moc! - napisał na portalu społecznościowym prezydent RP Andrzej Duda. W środę odwiedził woj. podlaskie.

Andrzej Duda odwiedził w środę woj. podlaskie. Prezydent RP był m.in. w Bielsku Podlaskim oraz w gminie Kulesze Kościelne, gdzie spotkał się z mieszkańcami.

- Obiecana wizyta w Kuleszach Kościelnych wreszcie doszła do skutku. Z przytupem i chyba ku radości wszystkich zainteresowanych. Serdecznie dziękuję Mieszkańcom za przemiłą atmosferę i zastrzyk pozytywnej energii. Jest moc! - napisał prezydent Polski.

Czytaj także: Białystok: 32-latek GROZIŁ posłowi Koalicji Obywatelskiej. "Będziesz k.. wisiał". Jest prawomocny wyrok [AUDIO]

W wydarzeniu wziął także udział Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

- Właśnie pożegnałem Prezydenta RP Andrzej Dudę, który dziś odwiedził województwo podlaskie. To była dobra wizyta, podczas której Pan Prezydent spotkał się z przedsiębiorcami i mieszkańcami naszego regionu. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do gościnnego #Podlaskie.go!

Podczas spotkania z mieszkańcami prezydent Duda mówił m.in.:

- Polska wszędzie jest Polską „A”, dlatego że jest jedna; to powinno przyświecać każdej władzy w Polsce [...] Polska jest jedna i dobra muszą być sprawiedliwie dzielone. To oznacza również, że tam, gdzie dawano do tej pory mniej, gdzie inwestowano mniej, teraz trzeba zainwestować więcej. To właśnie dlatego tutaj muszą zostać dokończone wcześniej zaplanowane drogi ekspresowe i autostrady.