Lotto Superliga. Dojlidy Białystok zmierzą się z Poltarex Pogoń Lębork

2019-12-07 18:14 jch,inf. prasowa
Lotto Superliga. Dojlidy Białystok zmierzą się z Poltarex Pogoń Lębork
Autor: Dojlidy Białystok Lotto Superliga. Dojlidy Białystok zmierzą się z Poltarex Pogoń Lębork

Tenisiści stołowi Dojlid Białystok w najbliższą niedzielę rozegrają ostatni mecz pierwszej rundy tego sezonu Lotto Superligi. Drużyna zmierzy się z Poltarex Pogoń Lębork.

W ostatniej kolejce Dojlidy Białystok przegrały na wyjeździe z Polonią Bytom 0:3. Była to szósta przegrana białostockiego zespołu w obecnych rozgrywkach. Po tej porażce Dojlidy straciły miejsce w czołowej szóstce Lotto Superligi.

- Trzeba przyznać, że w tym spotkaniu nie trafiliśmy z ustawieniem. Antonin Gavlas wyraźnie nie leży Yongyin Li, tak samo jak Siu Hang nie jest idealnym rywalem dla Wandżiego. Gdyby kolejność przeciwników była odwrotna, moglibyśmy powalczyć o coś więcej. A tak byliśmy bezradni i zasłużenie przegraliśmy z Polonią. To już jest jednak historia - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim.

Czytaj także: Miss Polski 2019. Zobacz zdjęcia finalistek konkursu piękności [GALERIA]

Spotkanie Dojlidy Białystok - Poltarex Pogoń Lębork w niedzielę o godz. 16 w hali Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. Suchowolca 26. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody dla publiczności, które zostaną rozlosowane w trakcie meczu. Dojlidy chcą, aby tego typu niespodzianki na stałe wpisały się do programu każdego meczu.