Straszne!

44-latka zginęła w drogowym horrorze pod Świeciem. To zdjęcie z wypadku przeraża

2023-08-11 9:17

Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w minioną środę (9 sierpnia 2023 r.) w miejscowości Zdrojewo pod Świeciem (woj. kujawsko-pomorskie). W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 44-latka kierująca hondą. Policjanci mają już wstępne ustalenia w tej sprawie. Zobaczcie wymowne zdjęcia z miejsca zdarzenia.

O tragicznym w skutkach wypadku w Zdrojewie pisaliśmy w tym miejscu. Drogowy horror rozegrał się 9 sierpnia, ok. godziny 10:00. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną nieszczęścia był kosztowny błąd. - Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 44-letnia kobieta kierująca hondą z niewyjaśnionej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła najpierw w prawidłowo jadącego forda, a następnie mercedesa. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu - informuje nas kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowa KPP w Świeciu.

Tragiczny wypadek w Zdrojewie pod Świeciem. Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Jeden z kierujących, który podróżował mercedesem trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Obaj kierowcy byli trzeźwi.  Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku. Rodzinie i bliskim kobiety składamy wyrazy współczucia. Pod tekstem prezentujemy galerię z miejsca wypadku, w której znajdziecie wymowne zdjęcie. Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne w ostatnich się poprawiły, ale to nie zwalnia nas z obowiązku zachowania koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Policjantka z Poznania walczy o życie! Koszmarny wypadek podczas służby
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany