Taśma policyjna

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Pod wieżą widokową na wzgórzu Bocheniec znaleziono ciało 37-latka

Uwaga!

Tragiczny wypadek w Kujawsko-Pomorskiem. Zginęła kobieta [AKTUALIZACJA]

2023-08-09 11:13

Tragiczne wieści spłynęły do nas z powiatu świeckiego (woj. kujawsko-pomorskie). Jedna osoba zginęła w wyniku zderzenia dwóch samochodów dostawczych i osobowego. Mamy najnowsze informacje dotyczące wypadku ze środy (9 sierpnia).

Aktualizacja 14:40

Dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował nas, że utrudnienia na DK nr 91 zakończyły się. Jedźcie bezpiecznie i uważajcie na siebie! 

Wcześniej pisaliśmy:

O śmiertelnym wypadku na DK nr 91 poinformowali nas przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Fatalne w skutkach zdarzenie miało miejsce ok. godziny 10:00 w Zdrojewie (powiat świecki). - Zderzyły się dwa samochody dostawcze i osobowy. W wyniku zdarzenia na miejscu jest 1 ofiara śmiertelna oraz 1 osoba ranna - przekazują strażacy. Na ten moment wiadomo, że ofiara śmiertelna to kobieta.

Kujawsko-pomorskie: Tragiczny wypadek na DK nr 91 w Zdrojewie

Na miejscu wypadku pracuje sześć zastępów straży pożarnej i policja. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. - Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazd w obu kierunkach: Nowe - Dolne Morgi - Mały Komorsk - Wielki Komorsk - Warlubie. Przewidywany czas trwania utrudnienia do 2 godzin - poinformował Jarosław Kowalczyk z GDKiA.

Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia. Do kierowców i pozostałych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Groby polskich rajdowców. Kierowcy ginęli w strasznych wypadkach. Niezapomniani