Bielawy. GROZA na przejeździe kolejowym! Ciężarówka ZDERZYŁA SIĘ z lokomotywą! [ZDJĘCIA]

2020-06-02 14:11 KM

W poniedziałek (2 czerwca) przed godziną 16:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Bielawy (gmina Barcin) doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego wraz z naczepą i lokomotywy pociągu. - Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał - podkreśla st.sierż. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z KPP Żnin.

To były chwile grozy w Kujawsko-Pomorskiem. Do niepokojącego zdarzenia doszło 1 czerwca, ok. godziny 16:00. Z ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierowca pojazdu ciężarowego jadąc drogą gminną relacji Piechcin-Bielawy nie udzielił pierwszeństwa przejazdu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Bielawy i wjechał bezpośrednio pod nadjeżdżającą lokomotywę

- Kierowca pojazdu ciężarowego marki Volvo i maszynista nie ponieśli żadnych obrażeń, byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji kierujący pojazdem ciężarowym, mieszkaniec powiatu inowrocławskiego został ukarany mandatem karnym - przekazuje nam st.sierż. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk z KPP Żnin.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.