Ciężarówka Coca-Coli zaparkuje w Bydgoszczy! Znamy szczegóły akcji

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Moc atrakcji dla mieszkańców

Ciężarówka Coca-Coli zaparkuje w Bydgoszczy! Znamy szczegóły akcji na Wyspie Młyńskiej

2022-12-02 7:00

Słynna ciężarówka Coca-Coli po raz kolejny rusza w trasę. W tym roku odwiedzi ona łącznie 10 miast, w tym także Bydgoszcz! "Tournée" po Polsce wystartuje wraz z początkiem grudnia. Kiedy ciężarówka Coca-Coli pojawi się w Bydgoszczy? Zobaczcie szczegóły!

Ciężarówka Coca-Coli zaparkuje w Bydgoszczy! Znamy szczegóły akcji

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli to nieodłączna atrakcja Świąt Bożego Narodzenia. Co roku z niecierpliwością wyczekujemy ogłoszenia trasy i właśnie nastąpił ten moment. Coca-Cola podała, do których miast w tym roku przyjedzie ciężarówka. Początek objazdu już 1 grudnia 2022 roku.

Ciężarówka Coca-Coli rusza w trasę!

Na trasie znalazło się łącznie 9 miejscowości, a dziesiąta zostanie wyłoniona w głosowaniu, które dla niektórych województw jest jedyną opcją, by ciężarówka zawitała do ich regionu - tak jest w przypadku woj. dolnośląskiego, zachodniopomorskiego czy podkarpackiego.

Oto lista miast, które odwiedzi ciężarówka coca-coli:

  • 1 grudnia – Płock
  • 2 grudnia – Bydgoszcz
  • 3 grudnia – Gdański
  • 9 grudnia – Rybnik
  • 10 grudnia – Kraków
  • 11 grudnia – Kielce
  • 16 grudnia – Łódź
  • 17 grudnia – Poznań
  • 18 grudnia – Ostrów Wielkopolski

Ciężarówka Coca-Coli w Bydgoszczy

Ciężarówka stanie na Wyspie Młyńskiej i będzie oferować atrakcje w godzinach 15:00 – 20:00. Już teraz wiadomo, że dla mieszkańców przygotowano m.in. wirtualną przejażdżkę saniami Mikołaja, pokój Świętego Mikołaja (czyli instagramowa przestrzeń w której będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę), minikonkursy z nagrodami czy fotobudka 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion! To będzie również świetna okazja na to, aby poznać historię świątecznej muzyki rozrywkowej!

Sonda
Wybierasz się do miasteczka Coca-Coli w tym roku?
W Bydgoszczy trwają przygotowania do jarmarku świątecznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają