Egzamin ósmoklasisty 2022. Jakie będą zadania? Arkusze CKE polski, matematyka, angielski. Przecieki

2022-02-23 8:36
Egzamin ósmoklasisty 2022. Jakie będą zadania? Arkusze CKE polski, matematyka, angielski. Przecieki
Autor: SHUTTERSTOCK Egzamin ósmoklasisty 2022. Jakie będą zadania? Arkusze CKE polski, matematyka, angielski. Przecieki

Egzamin ósmoklasisty 2022 zbliża się wielkimi krokami. Czy w internecie można znaleźć arkusze CKE z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego? Uczniowie, którzy w 2022 roku będą pisali egzamin ósmoklasisty sprawdzają, czy są przecieki arkuszy zadań CKE. Z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczniowie ostatnich klas szkoły podstawowej?

Egzamin ósmoklasisty 2022. Jakie będą zadania? Arkusze CKE polski, matematyka, angielski. Przecieki

Egzamin ósmoklasisty rozpocznie się 24.05.2022 egzaminem z języka polskiego. Punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie otrzymają arkusze CKE (Centrala Komisja Egzaminacyjna). Egzamin ósmoklasisty będzie trwał łącznie trzy dni. 25 maja odbędzie się egzamin ósmoklasisty z matematyki, a 26 maja z języka angielskiego lub języka niemieckiego. Do egzaminu ósmoklasisty 2022 pozostało już niewiele czasu i dlatego uczniowie coraz częściej szukają w internecie arkuszy zadań CKE licząc na to, że trafią na przecieki. W sieci można trafić na oferty sprzedaży treści zadań arkuszy CKE na egzamin ósmoklasisty 2022. Nie dajcie się na to nabrać. Arkusze CKE są pilnie strzeżone i nikt nie ma do nich dostępu, aż do momentu rozpoczęcia egzaminu ósmoklasisty. Dlatego wszelkie poszukiwania przecieków zadań egzaminu ósmoklasisty 2022 są bezcelowe. Uczniom, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu ósmoklasisty proponujemy rozwiązanie arkuszy zadań CKE z ubiegłego roku. Znajdziesz je poniżej.

Sprawdź to! Egzamin ósmoklasisty 2021, język polski. Arkusze CKE, pytania, odpowiedzi [25.05.2021]

Arkusze CKE z egzaminu ósmoklasisty znajdziesz w galeriach poniżej.

Sonda
Egzamin ósmoklasisty 2022. Denerwujesz się przed testem?
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego. Jak poszło uczniom w Bydgoszczy?

Szybka powtórka z lektur i podsumowanie epok literackich do egzaminu - posłuchaj podcastów ze streszczeniami lektur i opracowaniami.

Listen to "Epoki literackie: Romantyzm" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE