Zobacz!

Groźne zderzenie osobówki z autem nauki jazdy w Grudziądzu! Mamy nagranie z wypadku [WIDEO]

2023-01-09 10:46

O krok od tragedii w Grudziądzu! W sobotę, 7 stycznia na ul. Waryńskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z autem nauki jazdy. Jak wyjaśnili nam pracujący na miejscu strażacy, jedno z aut wylądowało na dachu. Na szczęście nikomu nic się nie stało! W internecie pojawiło się nagranie z momentu uderzenia! Szczegóły poniżej!

Groźne zderzenie osobówki z autem nauki jazdy w Grudziądzu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 stycznia 2023 r. - O godzinie 9:48 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Ludwika Waryńskiego w Grudziądzu. Żadna z 3 osób podróżujących autami nie doznała uszczerbku na zdrowiu. W działaniach brały udział dwa zastępu z JRG1 Grudziądz, policja oraz pogotowie ratunkowe. Na czas działań ruch kołowy w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo - wyjaśnia nam grudziądzka Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.

Zobacz: 8-letnia Eliza leżała bez życia w wannie! Nic już się nie dało zrobić. Dziewczynkę znalazła mama

Według ustaleń strażaków, jedno z aut biorący udział w wypadku, dachowało. Jak ustaliła "Pomorska", jego kierowca jechał w kierunku centrum miasta i nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, czołowo uderzył w prawidłowo jadący samochód nauki jazdy. Po zderzeniu pojazd wylądował na dachu.

W internecie pojawiło się nagranie z wypadku na ul. Waryńskiego. Widać na nim moment uderzenia mazdy w samochód nauki jazdy.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Nasi Partnerzy polecają