8-letnia Elizka leżała bez życia w wannie! Nic już się nie dało zrobić. Dziewczynkę znalazła mama

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu 8-letnia Elizka leżała bez życia w wannie! Nic już się nie dało zrobić. Dziewczynkę znalazła mama

Koszmar w Grudziądzu

8-letnia Eliza leżała bez życia w wannie! Nic już się nie dało zrobić. Dziewczynkę znalazła mama

Wracamy do tragedii, która wstrząsnęła mieszkańców całego woj. kujawsko-pomorskiego. W jednym z mieszkań w Grudziądzu zmarła 8-latka. Według informacji przekazanych przez strażaków, powodem śmierci dziewczynki było zatrucie tlenkiem węgla. Do szpitala trafiła także mama Paulina i jej 3-letnia córeczka. To kobieta znalazła Elizę w łazience...

Dramat w Grudziądzu. Nie żyje 8-letnia dziewczynka

Obok takiej tragedii nie da się przejść obojętnie. Przypomnijmy - strażacy zgłoszenie o zdarzeniu otrzymali w sobotę (3 grudnia) około godz. 13:40. W jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmińskiej 67 śmiertelnie zatruła się czadem 8-letnia dziewczyna.

- Jej życia nie udało się uratować pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej - przekazał nam oficer prasowy KM PSP w Grudziądzu, mł. bryg. Paweł Korgol. W mieszkaniu w chwili tragedii przebywała też kobieta i jej 3-letnie dziecko. Oboje trafili do szpitala na obserwację.

Niewyobrażalna tragedia. Matka znalazła zwłoki córeczki

Dramat, który rozegrał się w kamienicy w Grudziądzu wstrząsnął wszystkimi. Jak udało się ustalić dziennikarzowi "Super Expressu", to mama Paulina (29 l.) znalazła zwłoki córeczki. Dziewczynka leżała w wannie. Niestety nikt nie był w stanie jej pomóc... Eliza, ponieważ tak miała na imię dziewczynka, miała zaledwie 8 lat i chodziła do II klasy szkoły podstawowej.

Śmierć Elizy wstrząsnęła internautami. Komentarze rozdzierają serce

Internauci są głęboko poruszeni śmiercią 8-letniej dziewczynki. Wielu z nich nie kryło smutku w komentarzach pod tekstem. Oto część z nich:

- Tragedia, wieczny odpoczynek radź jej dać Panie. A za tragedię odpowiedzialność biorą projektanci, którzy do dziś w blokach projektują piece gazowe w łazience 1×2 m.

- Wielka tragedia a czujnik czadu kosztuje grosze… szkoda życia ludzkiego

- Dramat, tragedia ???

- Straszna tragedia. Wyrazy współczucia ????

- Nie potrafię zrozumieć ludzi - dlaczego ludzie nie kupują czujników? Przecież to nie są jakieś kosmiczne pieniądze! Nie znajduję żadnego wyjaśnienia ? Biedne dziecko ?????

11-letnia Zuzia zaczadziła się podczas kąpieli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany