Jasnowidz Jackowski o zarazie i gettach?! "Mam nadzieję, że to bzdura"

2021-08-05 10:43
Jackowski: Mam nadzieję,  że to bzdura
Autor: GRAFIKA SE Radosław Ślusarczyk Jasnowidz Jackowski o swojej przerażającej wizji: - Mam nadzieję, że to bzdura

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa znowu szokuje. Tym razem sam poprosił, żeby jego wizje się nie spełniły! "Mam nadzieję, że to bzdura" - powiedział na oczach tysięcy słuchaczy. Podczas najnowszej wizji Jackowskiego usłyszeliśmy o tym, co czeka nas w sierpniu, wrześniu, listopadzie i grudniu 2021. Jasnowidz mówił o konflikcie, powrocie potężnej zarazy, obostrzeniach i... gettach?! Najnowsze wizje Jackowskiego z transmisji "Zaczął się już inny świat".

Jasnowidz Jackowski. Najnowsze przepowiednie 2021: "To, co było dotychczas, to tylko dziecinna zabawa"

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji w czasie rzeczywistym na YouTube słucha tysiące osób. Podczas nich, jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości, odpowiada na niektóre pytania i rozmawia na przeróżne tematy. Nie inaczej było podczas ostatniej wizji Jackowskiego. W transmisji na żywo przepowiedział, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Mówił o konflikcie międzypaństwowym, powrocie zarazy i obostrzeń epidemicznych i wielu innych. Treść przepowiedni budzi niepokój. Padły też orientacyjne daty zbliżających się, potwornych wydarzeń. Jedna z przepowiedni brzmiała jak wizja ludzkich gett... Co tym razem przekazał widzom jasnowidz Jackowski? Najnowsze przepowiednie znajdziesz w galerii poniżej.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał zaskakującą wizję: "PiS się rozpadnie!". Mówi o kompromitacji i nadziei na lepsze czasy

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Krzysztof Jackowski jest bez wątpienia postacią ciekawą. Jego zdolności niejednokrotnie próbowano zweryfikować, on sam na oficjalnej stronie internetowej publikuje dokumenty policyjne, które - jak czytamy - są "niezbitym dowodem jasnowidzenia!". Co sądzisz o wizjach Krzysztofa Jackowskiego? Daj nam znać w sondzie poniżej!

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego

Poznaj inne przepowiednie jasnowidza Jackowskiego. Specjalnie dla "Super Expressu" Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej wizji dotyczącej pogody na sierpień. Znalazły się w niej niepokojące przepowiednie, które mogą oznaczać duże straty dla rolników. Szczegóły w materiale: Jasnowidz Jackowski ma wizję pogody na sierpień. Będą duże straty. Jasnowidz Jackowski 10 lat po śmierci Andrzeja Leppera ujawnił ważną tajemnicę. Czytaj więcej: Jasnowidz Jackowski ujawnił tajemnicę Andrzeja Leppera. Niesłychane!. Przeczytaj także o innych przepowiedniach jasnowidza Jackowskiego:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE