Jasnowidz Jackowski o potwornym strachu! Czeka nas to już w sierpniu. Padły mocne słowa

2021-07-09 19:00
Jasnowidz Jackowski o potwornym strachu! Czeka nas to już w sierpniu. Padły mocne słowa
Autor: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official [YouTube] / PrtSc Jasnowidz Jackowski o potwornym strachu! Czeka nas to już w sierpniu. Padły mocne słowa

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa. Jego wizje spędzają sen z powiek tysiącom czytelników i słuchaczy. Podczas ostatniej audycji na żywo jasnowidz Jackowski ostrzegał przed tym, co ma się wydarzyć już w sierpniu 2021 roku. Jak twierdzi, czeka nas coś strasznego, czego będziemy się przeraźliwie bali. O czym mówił jasnowidz Jackowski? W trakcie wizji przyszłości relacjonowanej na żywo użył słowa "kompromitacja". Co dokładnie miał na myśli? Najnowsza wizja może mocno zaskoczyć!

Szokująca przepowiednia jasnowidza Jackowskiego na sierpień 2021!

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Jego audycji, które prowadzi na kanale w portalu YouTube, słuchają tysiące osób. Podczas nich jasnowidz Jackowski przekazuje na żywo wizje przyszłości. To właśnie nimi dzieli się ze słuchaczami. Nie inaczej było ostatnio, kiedy postanowił zabrać głos w sprawie czwartej fali koronawirusa. To, co przepowiedział jasnowidz Jackowski, może przerazić wiele osób. Padły konkretne daty. Co przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Najnowszą przepowiednię znajdziesz w galerii zdjęć poniżej bądź klikając TUTAJ.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski zdradza, jaka będzie pogoda dla rolników! Żniwa zagrożone? Zaczniemy się bać

Jasnowidz Krzysztof Jackowski to nietuzinkowa postać. Więcej o jego działalności oraz wizjach dowiecie się z książki pt. "Jasnowidz Jackowski" autorstwa Przemysława Lewickiego, wydanej przez Harde Wydawnictwo [KUP TERAZ ONLINE].

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE