Prognoza na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna

2021-04-26 9:38
Pogoda na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna!
Autor: Paweł Skraba/Super Express Pogoda na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna!

Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego mówi o tym, jaka będzie pogoda w lato 2021. Czy będziemy mogli cieszyć się upalnym, słonecznym latem? Czy może raczej pogoda da nam porządnie w kość? Podczas ostatniej audycji na żywo, jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję, w której mówił o tym, jak będzie wyglądało lato 2021. Jasnowidz Jackowski w swojej przepowiedni zdradził, że ma wizję strasznego lata 2021. I z tego, co przekazał w trakcie audycji na YouTube wynika, że nie dość, że czeka nas lato z brzydką, kapryśną pogodą, to jeszcze, zgodnie z przepowiednią jasnowidza Jackowskiego, powinniśmy przygotować się na to, co może wydarzyć się w Polsce, w Europie i na świecie.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok

Spis treści

  1. Jasnowidz Jackowski. Najnowsza przepowiednia
  2. Prognoza na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna

Jasnowidz Jackowski. Najnowsza przepowiednia

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym i rozpoznawalnym jasnowidzem w Polsce. Od lat przepowiada przyszłość. Dzieląc się swoimi wizjami przestrzega przed wydarzeniami, które, w jego poczuciu, mają się wydarzyć w Polsce, Europie i na świecie. Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, zajmuje się także odnajdywaniem zaginionych osób. W trakcie swoich audycji, które prowadzi na portalu YouTube nieraz pokazywał listy z podziękowaniami od policji za pomoc we wskazaniu miejsca, w którym należy szukać zaginionych. Krzysztof Jackowski prowadząc audycje na żywo odpowiada także na pytania swoich słuchaczy i ma wizje przyszłości na żywo. W trakcie ostatniego spotkania z fanami mówił o tym, jakie będzie lato 2021. Jego wizja nie napawa optymizmem.

Przeczytaj: Straszna wizja jasnowidza Jackowskiego. W co gra Putin? Widział też Wrocław, Wałbrzych i Ukrainę

Prognoza na lato 2021: Jasnowidz Jackowski zdradził przerażające szczegóły. Nie tylko pogoda będzie straszna

Jasnowidz Jackowski miał wizję przyszłości. Mówił o tym, jakie będzie lato 2021

To nie jedyny temat poruszony przez jasnowidza Jackowskiego. W trakcie wizji przyszłości, którą miał na żywo, mówił o tym, jakie będzie lato i czy grozi nam jakieś niebezpieczeństwo. Na wstępie swojej przepowiedni powiedział: "Lato nie będzie normalne. Nie chodzi o pogodę, choć i ta będzie kapryśna. Lato nie będzie normalne."

Co zobaczył w swojej najnowszej wizji? Całą treść przepowiedni i odpowiedzi na pytania znajdziesz w naszej galerii zdjęć, lub klikając TUTAJ.

Jesteś ciekawy co dziś cię czeka? Przeczytaj najnowszy horoskop!

Horoskop na poniedziałek. Co spotka cię 26 kwietnia? Sprawdź codzienny horoskop

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE