Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach

i

Autor: Pixabay / youtube Krzysztof Jackowski Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach

Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach

2020-10-27 10:22

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Jaką przepowiednię przekazał swoim słuchaczom jasnowidz Krzysztof Jackowski? Wiemy, co zacznie dziać się w listopadzie i grudniu. Poznajcie całą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa.

Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz podzielił się ze swoimi słuchaczami swoją przepowiednią. Co tym razem jasnowidz z Człuchowa zobaczył w swojej wizji?

- To, co teraz się dzieje (red. strajk kobiet) i mamy w teraz powód do wielu rzeczy, które się na pewno zaczynają dziać – mówił podczas swojego internetowego spotkania ze słuchaczami jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Drodzy państwo, skoro coś takiego się wydarzyło, to ja mam bardzo wielkie obawy, logiczne obawy o to, że sytuacja staje się bardzo poważna i, że właśnie ten okres listopada i grudnia jest jak najbardziej na rzeczy. Od samego początku, jak to się wszystko zaczęło, mówiłem o listopadzie. Czułem wojsko na ulicach, to już zaczyna mieć miejsce. No i powód, który jest jak na tacy podany w tej chwili. Co będzie jeszcze?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w czasie audycji, którą prowadzi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube, zapowiada, że wykona wizje przyszłości na żywo i odpowie na pytanie co wkrótce się wydarzy.

Spis treści

  1. Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach
  2. Jasnowidz Jackowski: Bardzo wiele rzeczy rozegra się w okresie listopada i grudnia
  3. Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego: Dojrzejcie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia policjantów

Jasnowidz Jackowski: Bardzo wiele rzeczy rozegra się w okresie listopada i grudnia

- Myślę, że bardzo wiele rzeczy rozegra się w okresie listopada i grudnia. Być może ważny jest też moment wyborów w Stanach Zjednoczonych, które moim zdaniem wygra Donald Trump. Od tych wyborów bardzo wiele będzie zależało. Być może od tych wyborów coś się na świecie bardzo poważnego zacznie. Mamy prawie listopad. Mówiłem: będzie wojsko na ulicach. Wojska będzie dużo i kiedy pokaże się wojsko na ulicach, co już ma miejsce, wtedy restrykcje się bardzo mocno zaostrzą, ale te restrykcje będą od nas też bardziej egzekwowane. To jest wszystko skrzętnie zaplanowane – mówił w czasie swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Listopad jest punktem zbornym. Od listopada kończy się teoria, zaczyna się praktyka. Jesteśmy przed dzień bardzo poważnych restrykcji, które – jasnowidz Jackowski przerwał, by po chwili dodać:

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego: Dojrzejcie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia policjantów

- To może być stan. Pamiętajcie, że jeżeli w najbliższych godzinach, lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan, oznacza to, że konsekwencje tego będą bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo poważnego nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem, jaki przezywaliśmy, będzie tęsknić będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. Jesteśmy w przeddzień.

Dojrzejcie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia. To policjanci będą pobici. To będzie prowokacja, wywołana do jakiegoś celu.

"To jest wojna". Strajk kobiet sparaliżował Bydgoszcz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE