Jasnowidz Jackowski miał wizję, a w niej: Kaczyński, UKŁAD, działania militarne. Co nam GROZI?

2020-10-12 7:36
Jasnowidz Jackowski miał wizję: UKŁAD, Kaczyński, działania militarne. Co nam GROZI?
Autor: Super Express / Youtube Krzysztof Jackowski Jasnowidz Jackowski miał wizję: UKŁAD, Kaczyński, działania militarne. Co nam GROZI?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, na swoim kanale YouTube odpowiada na pytania swoich widzów. Jakie wizje miał jasnowidz z Człuchowa? Jasnowidz Jackowski w swojej przepowiedni wspomina Jarosława Kaczyńskiego i konflikt militarny. Co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Podczas wirtualnych spotkań ze swoimi słuchaczami, jasnowidz Krzysztof Jackowski pozwala zadawać sobie pytania. Niejednokrotnie już miał wizję przyszłości w czasie audycji na swoim kanale YouTube. I tym razem głos zabrali słuchacze. Jeden z nich zadał jasnowidzowi Jackowskiemu trudne pytanie:

"Czy Polska będzie zaatakowana?" Jasnowidz Jackowski odpowiada:

- Wizje przyszłości są wizjami w pewnym sensie symbolicznymi - powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa i dodał: - Zastanowić się muszę. Nie mam jednoznacznej odpowiedzi. Czy Polska będzie uczestniczyła w konflikcie fizycznie. Jakby część Polski będzie militarnie zaangażowana w konflikt. Dowiemy się rano o czymś, co się będzie działo na świecie. Będziemy zaskoczeni. Aż nie będzie chciało nam się wierzyć, ze to się dzieje. W godzinach popołudniowych będą poświadczenia premierów, prezydentów. W tym Polski. Może to oznaczać, że Polska będzie w pewnym układzie, który będzie zaświadczał, że nasz kraj jest ściśle zaangażowany w to, co się dzieje militarnie. Proszę też zwrócić uwagę, że pan Kaczyński objął w tej chwili funkcję nadzorcy osoby decydującej o sferze bezpieczeństwa wewnętrznej i zewnętrznej sfery naszego państwa. Nie angażował się w jednej i drugiej kadencji, raptem objął takie funkcje. Kto wie, czy te funkcje nie będą kluczowe, ważniejsze, jak funkcja ministra zdrowia, która jest teraz kluczowa.

Zobacz także: "Ten tydzień będzie KLUCZOWY" ostrzega jasnowidz Jackowski. Co zobaczył w swojej wizji?

TO SIĘ DZIEJE! Wojna w Europie. Wojska Azerbejdżanu zaatakowały Armenię. Wśród rannych kobiety i dzieci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE