Jasnowidz Jackowski UJAWNIA, co będzie robił po śmierci. To wszystkich przerazi!

2020-07-21 20:10 EIB, ZPL
Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIADA, co się dzieje z człowiekiem po śmierci. To przeraża!
Autor: Kamil K

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję! Jaką przepowiednię przekazał swoim słuchaczom? Co będzie robił po śmierci? Ze swoimi fanami połączył się z jednej z usteckich herbaciarni i przekazał co zobaczył w swojej wizji.

- Dobry wieczór, nadaję na żywo. Dzisiaj nie jestem u siebie i prawdę mówiąc nie chciałem robić audycji. Jestem w Ustce i siedzę sobie w najpiękniejszej i najlepszej herbaciarni usteckiej. Już wspominałem w którymś z filmów wcześniej. Jest tu pięknie. Jestem tu z żoną. Ale nie wypada z takich nie swoich miejsc robić audycji. Ale coś dziwnego mi się skojarzyło, a nie chcę nic z tego przeoczyć, bo być może to coś wydarzy się niebawem. Chciałbym się tym z wami podzielić.

Przeczytaj: Fatalna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego dla uczniów. To wkrótce się wydarzy

Wizjoner z Człuchowa przekonuje, że do "poczucia" duszy potrzebuje części garderoby. Śmierć "towarzyszy" zatem Krzysztofowi Jackowskiemu od początku kariery jasnowidza. Słynny wizjoner został zapytany o ten temat przez Przemysława Lewickiego. Jego słowa są bardzo tajemnicze.

– Jeszcze kilka lat temu miałem bardziej jednoznaczną odpowiedź na ten temat. Obserwuję rozwój technologii – nie możemy wobec tego przechodzić obojętnie. W pewnym sensie tworzymy maszyny, które działają duchowo, bezprzewodowo. Im jestem starszy, tym coraz bardziej dociera do mnie taka myśl: gdy umrzemy, obudzimy się i zrozumiemy, że do tej pory to była tylko pewna gra - przyznał jasnowidz Jackowski.

Na koniec wirtualnego spotkania ze swoimi słuchaczami jasnowidz Jackowski zaszokował fanów:

- Pozdrawiam was z usteckiej herbaciarni. Tu jest tak wspaniale, że jak będę duchem, to będę tu sobie często przesiadywał.

Jasnowidz Jackowski
Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.