Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

i

Autor: Przemysław Szyszka Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

Zima 2020. Tegoroczne lato pozostawia wiele do życzenia pod względem pogody. Częste ulewne deszcze i chłodne dni nie są na pewno tym, na co liczyli wszyscy, którzy zaplanowali urlop w Polsce. Z pewnością pogoda wszystkim dała się we znaki. A jak zapowiada się zima 2020? Głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, który przewiduje zimę 2020. Jaka aura będzie panowała zimą 2020?

Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

W trakcie audycji na YouTube, słuchacze jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zadają mu pytania, na które ten odpowiada na żywo, w czasie rzeczywistym. Często są to kwestie dotyczące polityki, zdrowia, koronawirusa, osób zaginionych czy pogody.

Podczas ostatniego spotkania jasnowidza Jackowskiego ze swoimi fanami padło pytanie o to, jaka będzie zima 2020?

Przeczytaj: Jasnowidz Jackowski przewiduje jesień 2020. Ta przepowiednia przeraża!

- Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku – odczytał pytanie jasnowidz Jackowski. - Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie.

Jaka będzie zima 2020 w przepowiedni jasnowidza Jackowskiego?

- Zima? Będzie ponura i łagodna – powiedział Jackowski. - Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, często w trakcie trwania audycji ma wizje. Tak samo było i tym razem.

- Lipiec, sierpień – wylicza szeptem i wyjaśnia: - Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Więcej o przepowiedniach i o samym Krzysztofie Jackowskim w książce Przemysława Lewickiego. Można ją zamawiać w tym miejscu.

Jasnowidz Jackowski

i

Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE