Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

2020-09-07 7:44
Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy
Autor: Przemysław Szyszka Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

Zima 2020. Tegoroczne lato pozostawia wiele do życzenia pod względem pogody. Częste ulewne deszcze i chłodne dni nie są na pewno tym, na co liczyli wszyscy, którzy zaplanowali urlop w Polsce. Z pewnością pogoda wszystkim dała się we znaki. A jak zapowiada się zima 2020? Głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, który przewiduje zimę 2020. Jaka aura będzie panowała zimą 2020?

Jasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

W trakcie audycji na YouTube, słuchacze jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zadają mu pytania, na które ten odpowiada na żywo, w czasie rzeczywistym. Często są to kwestie dotyczące polityki, zdrowia, koronawirusa, osób zaginionych czy pogody.

Podczas ostatniego spotkania jasnowidza Jackowskiego ze swoimi fanami padło pytanie o to, jaka będzie zima 2020?

Przeczytaj: Jasnowidz Jackowski przewiduje jesień 2020. Ta przepowiednia przeraża!

- Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku – odczytał pytanie jasnowidz Jackowski. - Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie.

Jaka będzie zima 2020 w przepowiedni jasnowidza Jackowskiego?

- Zima? Będzie ponura i łagodna – powiedział Jackowski. - Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, często w trakcie trwania audycji ma wizje. Tak samo było i tym razem.

- Lipiec, sierpień – wylicza szeptem i wyjaśnia: - Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Więcej o przepowiedniach i o samym Krzysztofie Jackowskim w książce Przemysława Lewickiego. Można ją zamawiać w tym miejscu.

Jasnowidz Jackowski
Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE