Jasnowidz Jackowski przewiduje jesień 2020. Ta przepowiednia przeraża!

2020-07-03 7:10
Jesień 2020. Koszmarna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego!
Autor: Przemysław Szyszka Ważne postanowienie jasnowidza Jackowskiego. - Zlękłęm się, że umrę

Jesień 2020. Końcówka czerwca 2020 z pewnością wszystkim dała się we znaki. Dni są były bardzo parne i gorące, a w nocy bardzo często nad Polską przechodziły gwałtowne burze, które przyniosły katastrofalne skutki. Zapewne wielu z nas zastanawia się, kiedy w końcu upalne dni odejdą w zapomnienie. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Krzysztof Jackowski, który przewiduje jesień 2020. Kiedy przyjdzie chłodniejsza pora roku?

Jesień 2020. Pogoda za oknem z pewnością nie należy do najpiękniejszych. Co prawda dni są ciepłe, ale nad Polską bardzo często przechodzą gwałtowne burze. Szczególnie niebezpiecznie jest na południu kraju, gdzie wysoki stan wód może spowodować powodzie. Zerkając w prognozy pogody niestety nie można mieć optymistycznych wniosków - nad naszym krajem wciąż będą pojawiały się groźne burze i męczące upały. Wszystko wskazuje na to, że na ochłodzenie będziemy musieli poczekać aż do początku jesieni.

ZOBACZ: Gdzie jest TERAZ burza? 2 lipca. IMGW wydała ostrzeżenia. MAPA

Kiedy przyjdzie chłodniejsza pora roku? Se.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza.

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - uchylił rąbka tajemnicy jasnowidz z Człuchowa. Jackowski przypomniał również o swojej wizji dotyczącej lata - jak widać za oknem - wszystko się sprawdza. Dni są deszczowe i bardzo parne, a właśnie takie lato przewidywał jasnowidz.

Więcej o przepowiedniach i o samym Krzysztofie Jackowskim w książce Przemysława Lewickiego. Można ją zamawiać w tym miejscu.

CZYTAJ TEŻ: Jasnowidz Jackowski przewiduje koszmar Polaków i całego świata. Co zobaczył w swojej wizji?

Jasnowidz Jackowski
Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Jasnowidz Jackowski o koronawirusie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE