Jasnowidz Jackowski przewiduje koszmar Polaków i całego świata. Co zobaczył w swojej wizji?

2020-04-08 10:40
Jasnowidz  Jackowski
Autor: Screen jasnowidz Jackowski You Tube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kolejny raz przemówił. Jaką wizję miał jasnowidz z Człuchowa? Co czeka Polaków? Z przepowiedni jasnowidza Jackowskiego wynika, że Polskę i świat czeka koszmar, jakiego nikt z nas nie chciałby przeżyć. Przeczytajcie całą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił na swoim kanale Youtube kolejną przepowiednię.

- Nadal jest strach, lęk, obawa. Tak jak mówiłem wcześniej, nie będę się na temat koronawirusa wypowiadał – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. - Jest to drażliwy temat dla wielu z nas, też dla polityków, ja nie jestem lekarzem i nie czuję się absolutnie żadnym autorytetem, żeby na temat tej epidemii się wypowiadać. Ale właśnie logika strachu – są takie moje spostrzeżenia dziwne. Zacznę tu od Człuchowa, miasta w którym mieszka. Co mnie zdziwiło? Dzwa, może trzy dni temu jadąc samochodem z żoną przez miasto, w kwestii uzasadnionej, minąłem Tesco. Przed tym sklepem w dzień ustawiona dość duża liczba ludzi w zachowanych odstępach między jedna, a drugą osobą. Niektórzy stali w maskach, Dość poważnie to wyglądało. Dojechałem do okolic urzędu miasta w Człuchowie. Tam jest duże, ruchliwe rondo i tam zwróciłem uwagę, że pracownicy przedsiębiorstwa miejskiego, grupa kilku osób stała blisko siebie, dotykając siebie sadzą na tym klombie bez żadnych masek, bez niczego bratki. I to był już moment zaostrzony. Zdziwiło mnie to i myślę sobie: no chwila, jak dyrektor, czy kierownik tych pracowników, mógł ich posłać na klomb bez żadnych zabezpieczeń w dobie takiej pandemii. O co chodzi?

Co jeszcze powiedział jasnowidz Jackowski?

- Powtórzę to, co między innymi mówiłem na kanale you tube tagen tv, że przed globalną wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać. A określenie „bali się oddychać” jest jak najbardziej zasadne do obecnej sytuacji. Strach a logika. Na razie towarzyszy wielu z nas strach. Przed koronawirusem. Strach trzeba kontrolować, sprawdzać, trzymać na wodzy. Strach napędzany różnymi czynnikami powoduje w naszej psychice coś takiego, że nic innego nie istnieje. Tylko strach i jego powód. A dzieją się ważne rzeczy wokół nas, choć można powiedzieć, że nie dzieje się nic, bo nic innego nas nie interesuje oprócz tego strachu. Powinniśmy się zastanowić w jakiej sytuacji jesteśmy. I ja rozumiem, ze maseczka, że spryskiwać do dezynfekcji jest ważny w obecnej sytuacji, ale tez mamy rodziny, mamy swoje własności, które musimy utrzymać co miesiąc. Powinniśmy zastanowić się nad tym, w jakiej sytuacji ockniemy się niebawem. Bo to jest nasz dom, tu gdzie mieszkamy, gdzie żyjemy. Oczywiście musimy się stosować do zaleceń rządu, który o nas dba zdrowotnie. Natomiast musimy otworzyć oczy bardziej i zacząć sobie w tym strachu zadawać pytanie co się dzieje wokół nas, z nasza gospodarką, z naszym narodowym portfelem. Jak to wygląda i co się stanie. Ten strach powoduje w nas to, że przestaliśmy się interesować czymkolwiek innym poza powodem tego strachu. Dużo od nas zależy, bo jesteśmy tak zwaną opinią publiczną, jesteśmy obywatelami. Należy się zastanowić bardzo poważnie nad tym w jakim stanie jest gospodarka i jak to będzie wyglądało, bo to jest bardzo poważna sprawa. Strach nie może być paniką, strach musi być logiczny.

Swoją przepowiednię Jasnowidz Jackowski kończy zdaniem:

- Ten kryzys doprowadzi do globalnej wojny na świecie.

ZOBACZ: Ministerstwo Zdrowia informuje: Następne osoby chore na koronawirusa. Nie żyje 7 osób

KSIĄŻKA O JASNOWIDZU JACKOWSKIM!

 Jasnowidz Jackowski - Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa, opowiada, czym jest dla niego jasnowidzenie i jakie konsekwencje niesie ze sobą ten tajemniczy dar, któremu zupełnie podporządkował swoje życie. Wspomina dzieciństwo, rodzinny dom, szkolne przygody i pierwszą pracę. Opisuje największe rozterki z czasów, gdy podjął decyzję, że zajmie się wyłącznie jasnowidzeniem. Dowiadujemy się, na czym polega wykonanie wizji i jakich rekwizytów potrzebuje jasnowidz, by skontaktować się z zaginionymi lub zmarłymi osobami, z przeszłością, a nawet przyszłością.

KORONAWIRUS BYDGOSZCZ - INFORMACJE

Jasnowidz Jackowski
Autor: wyadwonictwo Harde Jasnowidz Jackowski
Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Krzysztof Gawkowski (Super Raport)

Koronawirus w Bydgoszczy - tu znajdziesz wszystkie informacje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE