Koronawirus w Polsce. Jasnowidz Jackowski z Człuchowa zabrał głos [WIDEO]

2020-02-28 12:02 EIB
Jasnowidz Jackowski
Autor: materiały promocyjne Jasnowidz Jackowski

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski postanowił zabrać głos w sprawie koronawirusa.

Krzysztof Jackowski miał wizję o koronawirusie. Na swoim kanale na Youtube twierdzi, że problem dotyczy tylko Azji.

- Problem jest nadęty, głośny, ale tak naprawdę jest i go nie ma - mówi jasnowidz Jackowski. - Koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo. W moim odczuciu ten wirus zaczyna się kończyć. Będzie to miało związek z aurą. Zimowa jesień ustępuje wiośnie. To się kończy (koronawirus przyp. red.) Jest to nieświeży powiew sensacji. Nic z tego koronawirusa nie powstanie. I obym się nie mylił.

CZYM JEST KORONAWIRUS?

Koronawirus 2019-nCoV jest wirusem osłonkowym, podatnym na działanie wszystkich rozpuszczalników lipidów. Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem lub dezynfekować je środkiem na bazie alkoholu.

Okres wylęgania wirusa może trwać do 14 dni. Najczęściej 5-6 dni. W tym czasie podróżujący z obszarów wysokiego ryzyka powinien obserwować swój stan zdrowia.

W przypadku pojawienia się symptomów takich jak:

  • gorączka powyżej 38°C;
  • kaszel;
  • duszność.

Niezbędne jest przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

Ze względu na obecnie wysoką aktywność grypy sezonowej w krajach Półkuli Północnej należy pamiętać o zaszczepieniu się przeciw grypie sezonowej.

Instrukcja Ministerstwa Zdrowia dotycząca koronawirusa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.